.

.

Blackhead Смена Вакуум Пора Вакуум, Електрични Акни Comedone Extractor, USB Полнење Длабоко Чистење Алатка со LED, 5 Прилагодливи Вшмукување Моќ, 5 Вшмукување Сонди & Blackhead Смена на К?

Blackhead Смена Вакуум Пора Вакуум, Електрични Акни Comedone Extractor, USB Полнење Длабоко Чистење Алатка со

DEN 814.80

Пристапност
Во достапна форма

【Професионални Blackhead Смена Комплет】 Супер моќни пора вакуум може директно да се постигне длабоко чистење и ефикасно да се отстранат blackheads, whiteheads, мртвата кожа, маст и шминка остатоци.Пакет се Вклучени : 1 Blackhead Смена, 5 Сонда Глави, 2 Гумени Прстен, 5 Замена на Филтрите Памук, 4 акни игли, 1 USB Полнење Кабел,1 Прирачник за Корисникот. 【5 Прилагодливи Вшмукување Моќ】 На blackhead вакуум смена има 5 различни вшмукување начини за лице, служи како blackhead смена, whitehead смена, pimple морон, акни смена вакуум, пора морон, совршен за дома бањата.Ниво 1 на blackhead extractor е безбедно за тенка и нежна кожа, ниво 2 и 3 се ефикасни за сува кожа, ниво 4-5 се моќни за мешан и мазна кожа. 【5 Заменливи Сонди на мал круг сонда може да умерена вшмукување, чистење на акни во крилото на носот; овална сонда го зголемува еластичноста и стегање на кожата, намалување на фини линии. 【Прецизен Нега】 Прво, користете топла крпа да се применуваат топли облоги или користете извоз решение за отворање на порите на лицето.Второ, одберете ја соодветната опрема и вшмукување глава според потребите.Препорачливо е да се користат најмалите опрема за првата употреба.На козметик нагласува : Избегнувајте примена на прекумерен притисок на кожата, чувајте го за премногу долго, и да не остане подолго од 2 секунди. 【Ефективни и Добар Материјал】 На порите правосмукалка е направен од сигурен ABS+PC материјали.Компактен и пренослив дизајн е пријателски да се носат.Тоа е исто така многу добар избор за испраќање на вашето семејството и пријателите како подарок.Дали ќе потрошите многу време или пари да се најде начин да се отстрани blackheads но не успеа?.Hinyx BLACKHEAD СМЕНА е дизајниран за да го прилагодите вашиот нега на кожата режим за blackhead и отстранување на маснотии,.пора чистење, exfoliating, и подмладување на кожата функции.Магична убавина инструмент овозможува повеќе доверба.Според дерматолозите, вишокот притисок е една од големите грешки што може да се направи кога се изнуди blackhead.На дерматолог нагласува : не ставајте притисок врз вишокот на кожа, кои престојуваат премногу долго, обично 3 секунди е погодна.

Главните карактеристики

Избор на клиент