.

.

Farmhouse Крава Туш Завеса, Смешни Добиток Бул Сончоглед Балон во Када Бања Завеса, Селски Дрвена Табла Бања Туш Завеса Поставите Инспиративни Цитат Туш Завеси за Деца ?

Farmhouse Крава Туш Завеса, Смешни Добиток Бул Сончоглед Балон во Када Бања Завеса, Селски Дрвена Табла Бања

DEN 479.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛЕМИНА69 WX70 H (инчи)Туш Завеса, погоден за повеќето кади, Не лагер е потребно, се вклучени 12 пластични куки.МАТЕРИЈАЛМека Домот Полиестер Ткаенини Туш Завеса за Бања.МОДЕЛОТ3 D дигитално печатење, заличи вашето купатило, боја е згодна и не избледени.ГРИЖАмашина перат,Лесен за чистење, висат сува.КОРИСТИбања завеси, исто така може да се користи како позадини, позадина крпа, Прозорец завеси, tablecloths, платно, плакари прашина маска, Ѕид tapestry, Кујната или спалната соба завеса, Плажа Ќебе ,облекување соба.За производот : Во оваа блескава сезона, дали имате живописни бања завеса?Направи вашата бања да изгледаат кул, повеќе живописни, повеќе зачудувачки, полн со природни чувство.Туш завеса е атрактивна опција.Ќе се користи со сите видови на крпи, теписи, бања душеци и други бања додатоци.можете да најдете било тема стил или интерес во нашата колекција, сите бои и различни дизајни или слики, како што се шуми, животни, цвеќиња, океани, растенија, полиња и сите овие магични, популарна, класичен, Лудо, симболички слики, познатите обележја, Нека ви уживајте во вашиот туш време и како уметнички дела.Пакет се Вклучени : 69 X70in Туш Завеса+12 PC Куки Топло совет : поради прирачник за мерење, им овозможи на 1-2 cm разлика.Бидејќи КОМПЈУТЕР на екранот е различен, и моделот е отпечатен од страна на дигитален печатач, па така не може да биде малку разлика помеѓу боја и објект.Ве молиме да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент