.

.

6mm Екстра Дебели Јога Мат, Ѕвезди и Блескав Дожд Печати Еко-Пријателски TPE Вежба Душеци Пилатес Мат со за Јога, Тренингот, Core Фитнес и Подот Вежби, Мажи & Жени

6mm Екстра Дебели Јога Мат, Ѕвезди и Блескав Дожд Печати Еко-Пријателски TPE Вежба Душеци Пилатес Мат со за

DEN 1199.52

Пристапност
Во достапна форма

Со висока густина TPE материјал, мат, ќе биде лесно да се мијат. 6mm дебели дизајн, фитнес душеци обезбеди повеќе перница за да се обезбеди удобност и безбедноста за време на вежбање.Одлична за сите видови на фитнес и вежбање рутини, вклучувајќи јога, пилатес и секој кат вежба каде дополнителна перница и поддршка е прифатена.Димензии : 72 инчи L x 24 инчи W/183 x 61cm x 0.6 cm.Имаат различни стилови убаво шема, различни бои за вашиот избор.Нашите јога мат Со висока густина TPE материјал,мат, ќе биде лесно да се измијат,да понуди одлична флексибилност, издржливост и доверба.Тоа секогаш ќе се врати на истата форма без оглед на тоа колку е тешко да притиснете тоа.Добиете еден можете да уживате јога, Пилатес, кат вежба.Имаат различни стилови убаво шема,различни бои за вашиот избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент