.

.

BAMFOX Постоечкиот Ѕид Полица Сет од 2,Природни Бамбус Ѕид Оркестарот Складирање Полица,Ѕид Екранот Решетката за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна, Канцелариј

BAMFOX Постоечкиот Ѕид Полица Сет од 2,Природни Бамбус Ѕид Оркестарот Складирање Полица,Ѕид Екранот Решетката

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ МАТЕРИЈАЛ : Лебди полица е направен целосно од бамбус со мазна површина.Бамбус е една од повеќето еколошки материјали во светот.Тоа може да се одгледува во индустриски бамбус во рок од пет години.Тоа е обновлив и здрав.РАЗНОВРСНА & ФУНКЦИОНАЛНА : ѕид полица може да биде ставен во спалната соба или бања на место убавина/коса производи, се става под огледало на влезот, или инсталиран во долг ходник да се покаже семејни фотографии, приказ трофеи и признанија од каминот.Место зачини или мирудии во кујната.Ослободи ПРОСТОР : Максимизира простор, а земајќи до нула квадратни метри — го Намалува нередот и ја нагласува décor во компактен простори — Обезбедува единствена shelving решенија за секој стил дома, студиото стан, и повеќе.КРАСАТ & DISPLAY : лебдечки полица додава модерен, рустикален, индустриски стил дома, додавање на гроздобер се чувствуваат до дома.На два панели може да бидат поставени на ѕидот, или високо или ниско, или тие може да се инсталира рамо до рамо да се создаде чиста, рационализација изгледа дека го подобрува естетика на декорација.ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : собранието на овој ѕид полица е многу едноставна, само две кола и некои неопходни навртки и други хардвер, и ние исто така имаме детални инструкции за да ги гледате, можете да брзо да се соберат во 20 минути.Зошто ни треба скриени заградата бамбус полиците?.Дали некогаш сте биле потресени од секаде поставени мали предмети што на вашата соба изгледа неуредна?.Дали некогаш сте биле лути затоа што напред-ориентираните се прикаже полици разнишана вашите скапи предмети?.Дали некогаш сте се пролева солзи поради уништувањето на шумите и уништување на нашата средина?.BAMFOX полици за ѕид ќе ги реши сите овие проблеми.Зошто ние го избере бамбус?Бидејќи бамбус е многу корисен во намалувањето на притисокот врз животната средина.Тоа може да прерасне во бамбус за индустриска употреба во пет години.

Главните карактеристики

Избор на клиент