.

.

4pcs Quilting Владетел Акрилик Владетел со Двојно Обоени Мрежа на Линии за Quilting, Шиење, Measu Занаети

4pcs Quilting Владетел Акрилик Владетел со Двојно Обоени Мрежа на Линии за Quilting, Шиење, Measu Занаети

DEN 892.56

Пристапност
Во достапна форма

Високо Квалитетен Материјал : владетелот е направен од цврсти, квалитетни пластични материјали, и бил подложен на прецизно сечење процес да се направи на рабовите neater.Виси Дупка Дизајн : Лесно да се извади акрилик владетел, да ги задржи на workbench чисти, и да се спречи загуба.Лесно може да се Прочитаат : двете раце агол дизајн е усвоен.Без разлика што се користи левата или десната страна, броеви и агол знаци се лесно да се прочита за да се обезбеди точни сечење.Широк Спектар на Употреба : владетелот има широк спектар на потреби, главно за шиење, measu, сликарство и занаети производство.Посветеност на квалитетот : Сите производи се сосема нови, ако имате било какви прашања, добредојдени да се консултираат, и нашата служба за корисници ќе ви одговори во секое време.Спецификација : Предмет Тип : Quilting Ruler Function : Може да се користи за мерење, динг, и stitching Specifications : 4 големини quilting крои rulers Size : Прибл. 11.4 x 11.4 cm / 4.5 x 4.5in15.2 x 15.2 cm / 6 x 6in24.1 x 24.1 cm / 9.5 x 9.5in31.8 x 31.8 cm / x 12.5 12.5 in Package Листата : 4 x Quilting Владетел.

Главните карактеристики

Избор на клиент