.

.

Тимот на Голф NHL Унисекс-Возрасни Голф Чадор

Тимот на Голф NHL Унисекс-Возрасни Голф Чадор

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

ГОЛФ ЧАДОР ДИМЕНЗИИ – Овој чадор е мерена 2" x 2" x 40" со 62 инчен крошна и тежи една фунта; Тоа е изградена од 100% најлон ткаенина со четири локации на крошна дека функција на тимот бои, лого, и име.Сите наши производи се направи совршен Денот на Таткото, одмор или роденден подарок за тоа посебно играч на голф во вашиот живот.5 cm(62 인치) 더블 캐노피 디자인은 무게가 2.Цел еден и денес доминираат во мода игра следниот пат кога ќе удри на линкови.ПОВЕЌЕ од 20 ГОДИНИ ВО БИЗНИС - Тим Голф е најголемиот снабдувач на МАК, NHL, MLB, и катедралната лиценцирани голф додатоци во земјата, нудејќи широк спектар на производи за повеќето жесток и страствен навивачи; Ние нудиме голем избор на голф топки, крпи, headcovers, divot алатки, капа клипови, чадори, торби за голф и многу повеќе; ред од нас денес, за да доминираат на голф мода игра додека надвор на линкови. 또한, 자동 열기 버튼은 누르는 것이 이상하게 만족합니다.ИЗБЕРЕТЕ ВАШИОТ ОМИЛЕН NHL ТИМ – Приказ, вашиот тимски дух на линкови со овој жив и издржливи голф чадор; Ако има само едно нешто што сакате да го споделите со светот, тоа би можело да биде вашата посветеност кон вашиот омилен тим. 시도해보고 버튼을 클릭하고 우산이 쉽게 열리는 것을 지켜보세요.Нејзините моделирани контрола обезбедува секогаш го имаат најдоброто справи со вашиот чадор.5 g(1 파운드)밖에 되지 않으며 안개 낀 날에 건조하게 유지하거나 거기 소름이 날 때 바람을 차단하는 데 적합합니다.ДУПКА-ВО-ЕДЕН ПОДАРОК ИДЕЈА – Ова голф чадор го прави голем роденден, Денот на Таткото или на празник присутни за тоа страствен играч на голф, во вашиот живот, кој е опседнат со нивниот омилен тим; Или, пак, тоа го прави одличен подарок за себе премногу.Обидете се тоа, кликнете на копчето и да ја види капата летаат open with ease!Дали сакате да карактеристика на вашиот омилен тим на вашиот следен голф чадор?Тимот на Голф производите се официјално лиценцирани од страна на МАК, NCAA, MLB, NHL и Војската. 몰드 그립으로 항상 우산에 가장 잘 잡을 수 있습니다.Дополнително, авто-отворање на копчето е чудно е задоволување да им помогнам.НЕ BRAINER ЧАДОР КАРАКТЕРИСТИКИ – Ајде да не reinvent воланот тука, во овој чадор е издржлив и совршено да ги понесете со вас на вашиот следните 18; Земи леани зафат и кликнете на својата авто-отворање на копчето за да се открие широк, двојно балдахин кој лесно блокови правец и ви држи сува од дожд.

Главните карактеристики

Избор на клиент