.

.

Сојузничките Месинг BL-H1 Bolero Колекција Облека Кука, Полиран Месинг

Сојузничките Месинг BL-H1 Bolero Колекција Облека Кука, Полиран Месинг

DEN 609.84

Пристапност
Во достапна форма

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Достапни во широк спектар на дизајнер завршува.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот современата мотив од оваа елегантна колекција има безвременски жалба.Облека Кука е изградена од најдобрите солидна месинг материјали за да се обезбеди здрав кука за вашата облека и крпи.Јадицата е завршена со нашиот дизајнер живот завршува за да се обезбеди сигурен перформанси Од Производителот Додадете око фаќање дизајн и стил на вашата бања со оваа модерна Панорама на Наплата на Комунални услуги Кука.Направени од високо влијание тешки трајни солидна месинг и обликувани како заштитна nonslip зафат да се одржи како и за живот заврши.На Bolero Колекција карактеристики отворен и ги поканува дизајн совршен за гости бањи, прав соби, или извршниот тоалети.Суета врвот додатоци како што се гостин крпа valets се одржи две рачни крпи и се достапни како двоен прстен или продолжен грб; тешки месинг основа ги задржува од ѓубрето над.Или изберете прстен или крпа еднокреветни или двокреветни крпа бар достапни во четири должини кои се движат од 18" на 36".Тоалет ткива носители вклучува не-roll Европската дизајн, исправена носителот дека продавници дополнителна се тркалаат, и самостојна, без-roll носителот со dogleg дизајн за да се спречи тек-исклучи и лесно промени.

Главните карактеристики

Избор на клиент