.

.

HMZRQX Зглоб Поддршка Појас, искористени да се Поправи Завртки, Нараквици, Половината Појас Поддршка, Чак Движење Алатка (Боја : Црна)

HMZRQX Зглоб Поддршка Појас, искористени да се Поправи Завртки, Нараквици, Половината Појас Поддршка, Чак Движење

DEN 3412.08

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е погоден за висока надморска височина операции, авто поправка, и одделни индивидуални активности.Тоа е многу погоден за дом, изградба, дрво, и автомобилот одржување проекти.Обезбеди трета рака кога ви треба најмногу.Добра опрема за handymen, do-it-yourself, автомобил поправки и апарати за домаќинство проекти.Искористени да се поправи завртки, нокти, ножици, мала алатки, завртки, вежби, итн.Тоа е погоден за висока надморска височина операции, авто поправка, и одделни индивидуални активности.Тоа е многу погоден за дом, изградба, дрво, и автомобилот одржување проекти.Обезбеди трета рака кога ви треба најмногу.Добра опрема за handymen, do-it-yourself, автомобил поправки и апарати за домаќинство проекти.Искористени да се поправи завртки, нокти, ножици, мала алатки, завртки, вежби, итн.Име : Алатка Wristband Material : Оксфорд cloth Size : 35*9cmnotes : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разлика на 1-3cm.2. Поради компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере, ви благодарам.3 : Само главниот производ се продава, други украсни маски се не продава.Пакет Содржина : 1*алатка за врвка за околу strap The големината на производ се мери рачно, и грешка на големината е неизбежна.Ако ви се особено загрижени, ве молиме да земете го тоа внимателно.

Главните карактеристики

Избор на клиент