.

.

Mkono Лебди Полици Ѕид Монтирани Сет од 2 Селски Дрво Чување на Екранот Полица со Метална Жица Кошница 11.5 Инчи, Виси Полица за Спални Бања Дневна Соба и Кујна, Канцелар?

Mkono Лебди Полици Ѕид Монтирани Сет од 2 Селски Дрво Чување на Екранот Полица со Метална Жица Кошница 11.5

DEN 431.76

Пристапност
Во достапна форма

Ѕидот Монтирани Полици : Овој метал лебди полиците може да се користи како чување полиците, ѕид екранот стои полиците, и едноставна дневна соба позадина да ги красат вашата спална соба, дневна соба, канцеларија и кујна. 2 Пакет - Идеални се Прикаже Полици : Сет од 2 Мали Жица Decoractive полиците за да ги задоволат вашите различни употреба потреби.Совршен за прикажување на вашите колекционерски предмети, книги, врамени фотографии, мали растенија и повеќе.Сет од 2 ѕид полиците за да ги задоволат вашите различни употреба потреби.Селски Оркестарот - Совршен за чување и прикажување, тоа ќе ви донесе малку на земја рустикален стил и за разумни организација на вашиот дом, со овој убава ѕид, дрво полица сет .Едноставно ги красат празен ѕид простор над биро, камин, entryway, помеѓу windows - се Користи како текот на славина полица , перење полица за над миење или фен, и многу повеќе.Здрав и Лесен за да го инсталирате-Блек метал farme и убава МДФ дрво дизајн.Прекрасни, трајни и здрав, месеци на безбедно на ѕидот и монтажа хардвер ВКЛУЧЕНИ.Големина : 11.5" L x 4.5" W x 5.5" Х. Mkono е регистрирана трговска марка и нашиот производ е професионална производство и лична продажба.Материјал : Метал, дрво.Пакет : 2 Парчиња.Големина : 11.5" L x4.5" W x 5.5" Ж. Дали за врамени фотографии, succulents, или дома décor, оваа прекрасна ѕид полица сет обезбедува совршена платформа за чување и прикажување.Има правоаголна силуета со мазни дрво заврши за селски жалба.Приложените метални протези овозможи лесно виси така што ќе можете брзо да се пополни празниот ѕид простор околу домот.Висат поединечно или заедно за да се создаде визуелен интерес, а земајќи до нула квадратни метри!.

Главните карактеристики

Избор на клиент