.

.

Под Оклоп Мажите Специјалист Henley 2.0 1/4 Zip T-Shirt

Под Оклоп Мажите Специјалист Henley 2.0 1/4 Zip T-Shirt

DEN 1235.52

Пристапност
Во достапна форма

92% Најлон, 8% Полиестер.Патент затворање.Издржливи џемпер поврзана ткаенина се чувствува услужни и удобно, но врши како УКР.Бранеа руно внатрешни стапици топлина.Безбедна, zip градите џеб.Се потсмеваат на стојат јака конструкција за додаде покриеност.Скриени, snap фуста.Издржливи џемпер поврзана ткаенина се чувствува услужни и удобно, но врши како УКР.Бранеа руно внатрешни стапици топлина.Безбедна, zip градите џеб.Се потсмеваат на стојат јака конструкција за додаде покриеност.Скриени, snap фуста.

Главните карактеристики

Избор на клиент