.

.

Пинк Свиња Преносни Заштитни Случај за Кожа AirTag Tracker, Анти-Изгубени Keychain Компатибилен со Куче Јака Носителот AirTags Додатоци

Пинк Свиња Преносни Заштитни Случај за Кожа AirTag Tracker, Анти-Изгубени Keychain Компатибилен со Куче Јака

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Едноставен Дизајн : Едноставен, Но Роман Дизајн за Одржување Airtags, Лесен за Употреба и Носат Со; вкупна Должина Мерки 2.7 Инчи, и Дијаметар 1.7 Инчи.Силен Сигнал : Ова Apple Airtag Случај Доаѓа во Различни Бои и е Погоден за Секојдневна Употреба.Прецизни кроена Покажува Оригиналното Лого на Брендот Без да Влијаат на Било која Функција.Airtag Keychain Компактен & Функционална : Компактен Покрие со Клучните Синџир Лесно да се Биде Обврзана да ги Други Работи Како што се Копчиња, Автомобил Копчиња, Ранец, Лагер Кеси за Таблет или Компјутер да Помогне да се Носат со Вашиот Airtag.Сеопфатна Заштита : На Airtag Носителот Има Функција на Шок-отпорни, да се Загрози-доказ и Прашина-доказ, Може да го Штити Вашиот Airtag и се Противи Scratche.Користете Повод : Ова Airtag Заштитни Случај да Дојде со Keychain, Можете Да Го Закачите на Вашиот Автомобил, Клуч, Вашата Торба, Детето Schoolbag, Куче Поводник, на вредносни предмети и Повеќе.лесно да се Разменуваат и да се Промени, Каде Ќе ги Приложите Вашите Airtag на Работите Што Сакате да ги Пратите На.На Air Tags кожа случај дизајниран и да го намали, особено компатибилен со Apple Air Tag 2021, Објави совршено се вклопуваат.Материјал : СТП Leather Compatible : Air Tag 2021 Product Features1.Прецизно дизајнирани и stitched да се совршено да се вклопи во вашиот Airtag GPS tracker 2021 ослободување.2. Високо-квалитетни Материјали - Оваа заштитна маска е професионално дизајнирана за Воздух-ознака.Тоа се прави на премиум кожа.3. Флексибилни keychain - Лесно прикачување Air Tags на вашите важни работи, како домашно Милениче појас, автомобил клуч, ранец, скапоцености, и повеќе.Лесно да се разменуваат и промена каде што ќе приложите вашиот Воздух-ознака на работите што сакате да ги пратите на.4. Удобно & Издржливи - Оваа заштитна маска е направена од премиум кожа, пот-доказ, отпорно на гребење, и перат.5. Заштитна & Удобно - Овој случај е прилагодена за Воздух-тагови, така што тоа може да се заштити вашиот Воздух-ознаки.Компактен дизајн избегнува Airtag лизгачки надвор случајно.Мала големина, удобно, и удобен за носење.Пакување List Leather Случај за Air Tag.

Главните карактеристики

Избор на клиент