.

.

4-Pack - Палта & Кларк - Двојна Должност XP Тешки Губење на Темата - 4 Боја Пакет - (Chona Браун + Dogwood + Зачин + Храмот Злато) 125yds Секој

4-Pack - Палта & Кларк - Двојна Должност XP Тешки Губење на Темата - 4 Боја Пакет - (Chona Браун + Dogwood +

DEN 252.24

Пристапност
Во достапна форма

4 Пакет - Chona Браун + Dogwood +Зачин + Храмот Злато - 125yd гајтанот секој.Дизајнирано за да се задоволат потребите на канализација кога станува збор за тексас, двојно knits, драпериите ткаенина, faux крзно, филц, руно, кожа и faux кожа, quilted ткаенини, џемпер knits, темпирана, twill, тапацир, платно, патка, и плови крпа.Гајтанот карактеристики на dual-стапица систем за побезбедна складирање без гајтанот релаксирање.Се препорачува игли : Машина : 14(90), 16(100) или 18(110), Рака : големина од 1 до 6. Оваа тема е идеален за храбар topstitching, cording, и крои рака-работел buttonholes.Мазна & убава завршница, во согласност со тензии, избалансирани пресврт, одлична бод формирање, ниска кршење на, боја-брзо, и времето отпорни.ПАЛТА & КЛАРК Двојна Должност XP Тешка Тежина Тема.Оваа тема е дизајниран да ги задоволи потребите на канализација кога станува збор за тексас, двојно knits, драпериите ткаенина, faux крзно, филц, руно, кожа и faux кожа, quilted ткаенини, џемпер knits, темпирана, twill, тапацир, платно, патка, и плови крпа.Се препорачува игли : Машина : 14(90), 16(100) или 18(110), Рака : големина од 1 до 6. Оваа тема е идеален за храбар topstitching, cording, и крои рака-работел buttonholes.Добиете мазна & убава завршница, во согласност со тензии, избалансирани пресврт, одлична бод формирање, ниска кршење на, боја-брзо, и времето е отпорен на оваа единствена полиестер завиткани core откачи тема, произведени со користење на нови напредни предење технологија.Гајтанот карактеристики на dual-стапица систем за побезбедна складирање без гајтанот релаксирање.Секој гајтанот е 125 метри/ 114 метри.

Главните карактеристики

Избор на клиент