.

.

Болдвин 5173190MR Сатен Црн Пар на Имот Држела Минус Розети

Болдвин 5173190MR Сатен Црн Пар на Имот Држела Минус Розети

DEN 493.68

Пристапност
Во достапна форма

Пакет должина : 6.0".Пакет ширина : 3.4".Пакет висина : 2.6".Земја на Потекло : КИНА.Имот ја отвора вратата за голем број можности за прилагодување, во двете стил и функција.Имот вратата хардвер е почеток на гранд стил кој може да биде пренесена низ дома со координирање внатрешни работи хардвер.Опциите се речиси бескрајно, па можете да се создаде свој потпис изглед.Оваа лост направени од Цврст Месинг е за Целосна кукла, Половина кукла, Премин и Приватноста функцијата на спалната соба, бања, плакар, провизии и француски врати.

Главните карактеристики

Избор на клиент