.

.

ToolUSA Бројот & Писмо (мали букви) Удар Поставите 36 Pc (2.5 mm 3/32): NL-19114

ToolUSA Бројот & Писмо (мали букви) Удар Поставите 36 Pc (2.5 mm 3/32): NL-19114

DEN 475.92

Пристапност
Во достапна форма

Удари Се 2,5 Mm, Или 3/32".Броеви И Мали Букви Во Собата.Кутија Тежи 1 Lb., 7.8 Оз.Кутија Мерки 3.5" X 1" X 2.5".Професионален Квалитет.Овие Напорно, Сигурен Удари Ќе Ја заврши Работата За Вас во Секое време.Омилен Со Накит Дизајнери Насекаде, Овие Удари Се Идеален Начин За Да Го Персонализирате Накит И Други Скапоцености.Овој Сет Содржи 0-8, (6) И 9 Се Меѓусебно), И Букви од А До Z (сите мали букви), И Добро Како "&" Симбол.Комплет Вклучува 36 Парчиња Во Големина 3/32" Или 2,5 mm. * Удари Се 2,5 Mm, Или 3/32" * Броеви И Мали Букви Во Поставите * Кутија Тежи 1 Lb., 7.8 Оз * Кутија Мерки 3.5" X 1" X 2.5" * Професионални и Квалитетни ЦРН ПЕТОК Промоции -Сајбер понеделник & Празник се Справи.

Главните карактеристики

Избор на клиент