.

.

Y&МЕНЕ YM 2-Ниво Бања Ѕид Полица со Блек Метал, Селски Бања Пешкир Управување со Полица, Индустриски Ѕид Монтирани Лебди Полици за Бања, Бања Shelving за Спална соба, Бања, ?

Y&МЕНЕ YM 2-Ниво Бања Ѕид Полица со Блек Метал, Селски Бања Пешкир Управување со Полица, Индустриски Ѕид Монтирани

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Индустриска 2-Ниво Бања Ѕид Полица : Цврста метална рамка крст-bracing и со Рустик Цврсто Дрво обезбеди архитектонски изглед,се создаде изгледаат и се чувствуваат на некој стар семеен преданија.Прикажување на чиста-наредени силуета и x-облик страна на платите за еден допир на визуелни интрига и зголемување на стабилноста.Функционална Дрво Ѕид Полици за Бања : Нашата бања пешкир управување со полица е совршен избор за додавање на дополнителни shelving простор за книги, колекционерски предмети, растенија, занаети, фотографии и многу повеќе во дневна соба, спална соба, канцеларија, кујна, провизии Компактен Две Нивоа Чување Полиците : Едноставен и тешки организирање на полиците со доволно меморија, 7.3 инчен распоредени 2 слоеви, 6 инчи длабоки, способен да држи над 50 кг.Компактен Две Нивоа Бања Полици Ѕид Монтирани : Едноставен и тешки организирање на полиците со доволно меморија, 7.3 инчен распоредени 2 слоеви, 6 инчи длабоки, способен да држи над 50 кг.Лесно Собранието и Ѕид Бања Полици : Големина : 15.75 L× 9.85 H × 5.9 D инчен, Лесно да се следат настава и на сите монтажа хардвер вклучени, го прави лесно и без напор да се инсталира. 100% Гаранција за квалитет : Ние сме убедени дека ќе ви се допаднат нашите бања пешкир управување со полица.Ако лицето било какви прашања, ние би биде мило да ви помогне.Во случај на било каков проблем, или не сте задоволни, целосна наплата или замена за слободни загарантирана.Цел сега ризик бесплатно. 2 Ниво Ѕид Полиците, надградба на простор за складирање, совршен избор за додавање на дополнителни shelving простор за организирање на дом или канцеларија статии, книги, ситните и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент