.

.

Wirziis Женска Маица Блузи, Мода Crewneck Солидна Долг Ракав Блузи Секојдневен Лабава Одговара Кашмир Основните Суичери

Wirziis Женска Маица Блузи, Мода Crewneck Солидна Долг Ракав Блузи Секојдневен Лабава Одговара Кашмир Основните

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Царинење На Продажба!!Купи 2 Добијат 8% Попуст.Царинење!Божиќ Се Занимава, Купи 4 Добие 1 За Слободни.Почитувани Кралицата, ве молиме да проверите на нашата големина на табелата, ние ви препорачуваме купи Една големина Нагоре.Ви благодариме.Стандард на Превозот 6-12 Дена Испорака затворање.најдобри породилно т кошули. [Карактеристики] : Долг/Краток ракав блузи, лесни shrits, туника блузи за leggings за жените, мек материјал, чисто, удобно, дише, погоден за секој еден.Тоа може да биде стил со фармерки, leggings, високи потпетици и чизми. [Класичен Модел] : Мултипли боја на избор, шик и карактеристика, ќе добиете многу комплименти кога ќе го носат овој врвот. [Повод] : Ова блузи е совршен за било какви прилики, секојдневно носат, се дружи со семејствата, се прави спортови, јога, шопинг со пријатели, да оди на училиште, датира, одмор, партии, или можете да го носат како sleepwear. [Услуга] : Ако не сте задоволни со овој производ или имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да пишувате преглед или повратни информации.Ние се обидуваме се потрудиме да ги реши сите ваши проблеми.Ние сакаме вие ќе бидете задоволни со нашата служба.Ви благодарам многу за вашиот одлична поддршка!. [Повеќе] : Ние се ажурира на најновата женска конфекција производи секој ден, ако сакате да знаете повеќе модерни жени облека, ве молиме пребарување "Wirziis".Големина на : Мали НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 138cm/54.33" Должина : 63cm/24.80" Ракав : 69.5 cm/27.36" Големина : Медиум НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Биста : 142cm/55.91" Должина : 64cm/25.20" Ракав : 71cm/27.95" Големина : Големи НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 148cm/58.27" Должина : 65.5 cm/25.79" Ракав : 73.5 cm/28.94" Големина : X-Large НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 154cm/60.63" Должина : 67cm/26.38" Ракав : 76cm/29.92" Големина : XX-Large НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 160cm/62.99" Должина : 68.5 cm/26.97" Ракав : 78.5 cm/30.91" Големина : Големи | Боја : A01_blue Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Главните карактеристики

Избор на клиент