.

.

Othmro 2 ПАРЧИЊА Топлина се Смалуваат Цевки 2:1 Електрична Жица Кабел Заврши Асортиман Електрична Изолација Топлина се Смалуваат Цевка Црна

Othmro 2 ПАРЧИЊА Топлина се Смалуваат Цевки 2:1 Електрична Жица Кабел Заврши Асортиман Електрична Изолација

DEN 157.20

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】-Направени од ЈП пластика, Намалување Сооднос : 2 : 1 (ќе се намали за да 1/2 својата доставени дијаметар). 【Безбедно Должина ( прибл.) : 10m/32.8 ft ; се Смалуваат Сооднос : 2 : 1. 【Температурата на работа】- -55 на 125 Степен целзиусови степени; Пламен Retardant.Големина : 4mm Дијаметар 10 M Должина.

Главните карактеристики

Избор на клиент