.

.

Smart Watch За Андроид Телефони Дами Smart Watch Фитнес Активност Tracker Дијамант Нараквица Од Не ' Рѓосувачки Челик Отчукувањата На Срцето Крвен Притисок Монитор Чекор Калори?

Smart Watch За Андроид Телефони Дами Smart Watch Фитнес Активност Tracker Дијамант Нараквица Од Не ' Рѓосувачки

DEN 3317.76

Пристапност
Во достапна форма

И точно може да се евидентираат сите-ден активности, како чекори, растојание, калории изгори, милји одеше, активни минути, спиење статус и повеќе.Sedentary Reminder Stand нагоре по седи за долго време.(Забелешка : тоа не може да го пратите вашиот пливање на податоци).【Вашиот Мултифункционален Фитнес Придружник】Smart watch карактеристики со многу практични функции, како што е женскиот менструален циклус,далечински камера,повик за потсетување, информации за потсетување, срцето ретко следење,крвен притисок монитор,тајмер, pedometer,калории, sedentary /пијат вода/преземе медицина потсетување,вежби податоци рекорд,стоперката.0 и погоре системи , и Bluetooth 5.Останете мотивирани во текот на целиот ден!Далечински управувач Далечински управувач за камера,имајте убава момент.Мулти Спортски Modes Such како трчање,пешачење,велосипедизам,качување,фудбал,кошарка,итн.Smart watch tracker следи срцето 24/7, обезбедување на вас со сите-дневна нега.Ве молиме не притиснете било клучеви во вода. 【Далечински управувач за камера】Имајте убава момент.Предупредување : Консултирајте се со вашиот лекар пред да започнете нова програма за вежбање.Можете да снимате и да видите реално-време на податоци за време на вежбање.Избегнувајте да го користите во екстремно високи или студени температури.Земи моменти во секое време,насекаде,и лесно да се замрзне секоја насмевка. 【Отчукувањата на срцето & Спиење Следење】 Вашиот здравјето на срцето се брои!Тоа им помага да се знае срцето статус подобро за време на вежбање.Smartwatches, иако тие можат да го следат вашето реално време динамичен отчукувањата на срцето и крвниот притисок на вредности, не треба да се користи за било какви медицински цели, тие се само наменети да им помогнат на луѓето да живеат поздрав живот, не заборавајте да се консултирате со вашиот лекар пред секое вежбање и исхрана програма.

Главните карактеристики

Избор на клиент