.

.

Прирачник Четка за Заби Микро Нано Manual Дополнителна Четка за заби Мека Четка со 10000 Влакната за Кревка Непцата Возрасни Деца 8 Pack Интерденталните Четка (Количина : 8)

Прирачник Четка за Заби Микро Нано Manual Дополнителна Четка за заби Мека Четка со 10000 Влакната за Кревка

DEN 730.56

Пристапност
Во достапна форма

Откако ќе се обиде на овој прирачник четка за заби, ти никогаш нема да се вратиш назад.Помалку од 0.1 mm тенка наежвам дијаметар ,единствена од тебе влакната длабоко во јазот помеѓу забите темелно да се исчисти.Оваа мека четка за заби не е само може да се чистат забите и непцата ,но, исто така, може да се заштити вашиот непцата и ги задржи здрави, особено за чувствителните заби или непцата.Оваа четка рачка е изработен од пластика.На нано прирачник четка за заби мерки 2cm*17.4 cm 0.7"*6.8".соодветна големина за лесно одржување и длабоко чистење, исто така им овозможува удобен преземање.Нема редовни возрасни четка за заби , реновиран широк главата прирачник четкичка за заби за возрасни.Поширок од регуларната четки за заби која е дизајнирана со 43 наежвам дупка, полесно да ги четкате забите .Зачувај половина на време да се исчисти забите ефикасно.Мажи & Жени Четка Функција Ултра парична Казна Конец Заострените Влакната Аглеста за Тешко да се Постигне Места.Име на производ : Нано Toothbrush Function : Clean Size : 2cm*17.4 cm 0.7"*6.8"Четка рачка материјал : plastic Usage : Manual Number на четки за заби : 8 Applicable предмети : постарите, возрасни, studentsprompt No потребата за груби и тешко четки.Вие треба супер мека четка за заби да ги заштитите вашите заби.Нашите заби е наменета да се користи повеќе пати, дури и до неколку недели!Ќе бидете изненадени од тоа колку долго нашите заби белење на заби минатата, во споредба со нашите конкуренти.

Главните карактеристики

Избор на клиент