.

.

SMLJLQ Нерѓосувачки Челик Лизгачки Вратата Пластика Челик Прозорец Макара Алуминиум Легура Стакло, Месинг Тркала Исклучен Ролери Куќа Хардвер

SMLJLQ Нерѓосувачки Челик Лизгачки Вратата Пластика Челик Прозорец Макара Алуминиум Легура Стакло, Месинг Тркала

DEN 2620.80

Пристапност
Во достапна форма

Материјал:Алуминиум+Најлон.Заврши:песок-полски.Достапни за : Сите видови на дрво лизгачки врати.Вртливата акција, исто така, да одговара на криви и квадрант врнежи.Тие се прилагодливи нагоре и надолу за да се овозможи вратата да се редат да се мате со рамката или магнетни печат каде што ќе имаат еден пар врати.Материјал:Алуминиум+Nylon Finish:песок-polish Available за : Сите видови на дрво лизгачки doors Swivel акција, исто така, да одговара на криви и квадрант врнежи.Тие се прилагодливи нагоре и надолу за да се овозможи вратата да се редат да се мате со рамката или магнетни печат каде што ќе имаат еден пар врати.Пакет се Вклучени : 1 x Виси Тркала со појавување на accessories Note : Таму би можело да биде малку боја нарушувања поради различни компјутерски резолуции.Таму може да биде мала грешка поради различни рака мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент