.

.

Аниме Hellsing Туш Завеса Бања Оркестарот Водоотпорен Туш Завеса Ткаенина Туш Завеса Сет со 12 Куки 72x72 Инчен

Аниме Hellsing Туш Завеса Бања Оркестарот Водоотпорен Туш Завеса Ткаенина Туш Завеса Сет со 12 Куки 72x72 Инчен

DEN 1002.48

Пристапност
Во достапна форма

Водоотпорен Материјал : Премиум Полиестер Ткаенини Се Подебели И Потешки Од Стандардните Пластика Или Постелнина За Долготрајна Употреба И Добар Изглед.Пвц-Бесплатно, Не-Токсични, Хлор-Бесплатно, Bpa-Free, Phthalate-Бесплатно, Осигурувајќи Дека Нема Штетни Хемикалии Се Користат Во Производството На Ткаенини Кои Се Применливи На Хотелот И Дома Декор.Функционална Водоотпорен : Вашиот Туш Завеса Е Само Почеток.Туш Завеса Ќе Го Направат Вашиот Дом Или Стан Изгледаат И Се Чувствуваат Свежо И Шармантно.Тоа Ќе Го Направи Вашиот Бања И Туш Кабина Вода И Прашина.Значи, Одиме Да Се Тушираат Во Прв План.Уникатен Дизајн : Светли Бои, Привлекување На Вниманието На Многу Луѓе, Користење На Дигитална Технологија На Печатење.Светли Бои Го Прават Овој Туш Завеса Дело На Уметноста.Направи Вашиот Туш Завеса Изгледа Почисто И Новак.Додаток Структура : Два Стилови (Забелешка) Железо-Тип : Со 12 Железни Куки, Пластични Тип : Со 12 Пластични Куки.Лесен-За-Инсталирајте Куки Може Да Се Користи Со Прави И Криви Туш Прачки.'Рѓа-Доказ Метал Подлошки Може Да Се Спречи Кинење И Се Трајни.Мулти-Цел : Туш Завесата Може Да Се Користи Не Само Како Туш Завеса, Но Исто Така И Како Завеса, Tapestry, И Партиција Позадина.Забелешки (Миење : Рака Мие Или Машина За Миење Со Ладна Вода.Не Користите Кајгана.).Со Овој Полиестер Туш Завеса, Ти Никогаш Нема Да Се Судрите Со Страшно Влажни Подови Повторно.Полиестер Платно Е Водоотпорен И Лесно Да Се Чисти.Тоа Исто Така Може Да Го Блокираат Светлината, Што Ќе Ви Овозможи Да Уживате Во Непрекинато Туш Искуство.Не Заборавајте Да го Купи Нов Туш Завеса Лагер за Да Одговара на Тоа, Така Што Ќе се Чувствуваат Особено Комфорно Уживање во Оваа Совршена Туш Завеса Во Бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент