.

.

YARDWE 1pc Торта Печење Мувла Ѕвезда во Облик на Печење Не-Стап Торта Леб Пан Трајни Кујна Печење Алатка за Леб, Чоколадо Пудинг (Златен)

YARDWE 1pc Торта Печење Мувла Ѕвезда во Облик на Печење Не-Стап Торта Леб Пан Трајни Кујна Печење Алатка за

DEN 275.76

Пристапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитет на јаглероден челик и PTFE материјали, трајни и практични.Димензии : 5.1 ×5.1 ×1.1 инчи.Креативните ѕвезда дизајн, површината има добар финиш, и златниот сјај го прави модерен печење производ.Тоа е многу погоден за правење на колачи, чоколади, леб и други десерти.Совршен за домот, ресторан, пекарски или хотел итн.За пријателите кои сакаат да се пече, ова е идеален подарок избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент