.

.

Медисон Starlite Делукс Грабеж Сина Туш Завеса

Медисон Starlite Делукс Грабеж Сина Туш Завеса

DEN 503.76

Пристапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Увезени.Солидна Жакард Ткаени Dobby.Туш Завеса Лагер Вклучени.Tiebacks и Tieback Куки Вклучени.Координатите со Ѕвезда лајт Туш Завеса.Ѕвезда лајт Делукс Грабеж износени Туш Завеса ќе се ажурира и разубават вашата бања е оркестарот.Жакард ткиво на дијаманти ќе трепет како одраз на јасна базен.Ѕвезда лајт е направена од отпорен на вода полиестер ткаенини.Собата располага со лагер, две лесно да се закачите на tieback куки, и две износени tiebacks.Координирање 63" износени прозорец завеса, исто така, е достапна.

Главните карактеристики

Избор на клиент