.

.

Одбојка Бадминтон Поставите Нето Преносни Прилагодливи Столбови 4 Рекети Деца Семејство, Забава, Спорт На Плажа Парк Дворот На Отворено

Одбојка Бадминтон Поставите Нето Преносни Прилагодливи Столбови 4 Рекети Деца Семејство, Забава, Спорт На Плажа

DEN 2174.40

Пристапност
Во достапна форма

GUARANTEE - Ако не го сакаат тоа, ве молиме контактирајте со нас да се постави на враќање.за бадминтон игри, и 6, 7 и 8 метри за одбојка се игра.ПРЕНОСНИ - Нашите Преносни Одбојка Бадминтон Нето-Собата е светлина и лесно да се носат, само да ги стави во чување торба и можете да го носат на дворот или парк.ПРИЛАГОДЛИВИ НЕТО - Нашите Одбојка Нето Поставите има 4 прилагодливи височини : 5' 1.Можете да ја прилагодите височини себе за различни возрасти да се игра!.Нема алатки се бара да го постави.БРЗО и ЛЕСНО ПОДЕСУВАЊЕ - Ова Одбојка Нето Сет со Столбови обезбедува лесно поставување и takedown.Ако го користите овој и не го сакаат тоа, едноставно да го вратите за целосна наплата.Нето димензии 32 х 3 ft.Немаш ништо да изгубите.ЦЕЛОСНА ДОДАТОЦИ - Сите додатоци и опрема се обезбеди во нашата Одбојка Бадминтон сет, вклучувајќи нето, столбови и прилагодување на додатоци, одбојка 1, 1 воздушна пумпа, круг сајт, 2 shuttlecocks, 4 рекети и 1 складирање торба. - Нашите Бадминтон Нето Поставите доаѓа со 4 еден-парче алуминиумска рамка со калено челик вратило рекети - Нашите Преносни Одбојка Бадминтон Собата е светлина и лесно да се носат, само да ги стави во чување торба и можете да го носат на дворот или парк.за бадминтон игри, и 6, 7 и 8 метри за одбојка се игра.Можете да го донесе на плажа, парк или играат во свој двор.Таа Не бара алатки за собрание! - Нашите Одбојка Нето има 4 прилагодливи височини : 5' 1.Можете да ја прилагодите височини себе за различни возрасти да се игра! 3 различни висина settings (8.Ако ви се допаѓа трошење време на отворено, спортува и да се забавувате со вашите пријатели и семејство, овој Одбојка Бадминтон Собата е совршен за вас!Зошто нашите Одбојка Бадминтон Собата е супериорни во однос на слични производи : - од Нашите Одбојка Бадминтон Поставете ги вклучува сите додатоци потребни за да започнете со игра и да се забавувате!Тоа Карактеристики - нето, столбови и прилагодување на додатоци, одбојка 1, 1 воздушна пумпа, круг сајт, 2 shuttlecocks, 4 рекети и 1 складирање торба. - Нашите Одбојка Нето Сет карактеристики 2 инчен дијаметар челик столбови со прилагодливи притисни копче за заклучување систем за 3 различни висина прилагодување.Ние имаме не да се расправаме 100% гаранција политика за наплата.

Главните карактеристики

Избор на клиент