.

.

Злато Кожа Сокриј – Квалитет Целосна Кожи - Светло Жолто Злато - 5 квадратни ft - AVG 26x 24at Најдолгата и најширока – Метален Заврши – Вистинска Мека Lambskin Ткаенина – Зан?

Злато Кожа Сокриј – Квалитет Целосна Кожи - Светло Жолто Злато - 5 квадратни ft - AVG 26x 24at Најдолгата и

DEN 780.00

Пристапност
Во достапна форма

100% ВИСТИНСКИ КОЖА КРИЕ; Lambskins од Познатиот Tanneries. 5 КВАДРАТНИ FT ЦЕЛОСНА КОЖИ; мала тежина - Околу 1oz - AVG 26x 24at најдолгата и најширока - .8 mm, 1,2 mm.ЖОЛТО ЗЛАТО МЕТАЛЕН ЗАВРШИ; мек и флексибилен, лесен да се шие, многу издржливи и мала тежина.СОВРШЕН ЗА ИЗРАБОТКА И DIY ПРОЕКТИ; мали додатоци, дома декор, текстил, облека, книга обврзувачки, scrapbooking.КОЖА БОГАТСТВО МАГАЗИН ние снабдување со квалитетна кожа крие за сите вашите изработката потреби.Кожа Богатство Shop The Најдобар Квалитет За Нашите Клиенти.Ние ги Знаеме Вашите Грижи Кога Купувате Кожа на Интернет И Ние Бидете Сигурни дека Не сме Никакви Изненадувања Над Неверојатен Квалитет И се Погледне На Нашата Крие.Тука е Она што Нашите Клиенти Се Велејќи : "јас навистина сакам Кожа Богатство Продавница!Го крие себеси се убави и се точно како што е опишано", E. Langman"кожа е со висок квалитет и многу мека.Дефинитивно ќе биде купување на повеќе кожа од овој продавачот повторно", careyjcreech OUR PROMISEONLY ВИСТИНСКА КОЖА : Нема Остатоци.Најдобар Квалитет Lambskin.Целата Крие Бесплатно На Парчиња И Дупки.Само Мал Природни Обележја Ако ги има, Кои Се Дел Од Сокриј е Personality CAREFULLY СПАКУВАНИ : Нашата Leathers сме Подготвени Како да Сте Биле Лично Купување На Нашата Маса.Ние се Оди На Екстра Миле Да Бидете Сигурни дека Ќе Го Примите во себе Крие Токму онака Како што Ги Сакате : Perfect GUARANTEED РАБОТЕН ПОВРШИНА : Кожа Крие воопшто Не Се во согласност Форма, Како и Други Ткаенини.Ние Знаеме дека тој И Ние Гарантираме за Вкупната Корисна Area BEAUTIFUL ЗАВРШУВА : Нашата Leathers Имаме Професионална И Уникатна Бои за Да се Гарантира Убава Готовиот Производ Што Ги Прави Вистински Masterpieces MEASUREMENTS : Avg.Уп.Само : 5 квадратни ft : 26"x24"/65x60 cm;Дебелина : 1 мл./0.6-1 mm100% Пари гаранција за Guarantee You ви се Допаднат Нашите ја Крие Но, Ако За Било која Причина Не, Контактирајте со Нас да Ни Ја Испратите Кожа Назад во Рок од 14 Дена И Ние ќе Рефундирање на You ORDER СЕГА И Нека Вашата Имагинација Блесне Со Најдобрите Кожа Крие!Не Се Сигурни За Најдобар Големина Или Кожа За Вашиот Проект?КОНТАКТ СО НАС!.

Главните карактеристики

Избор на клиент