.

.

89259-896PK - Опис : Тест Цевка Решетката за 40 x 17 милиметри О Д Цевки - Алуминиум Тест Цевка Полици - Пакет на 12

89259-896PK - Опис : Тест Цевка Решетката за 40 x 17 милиметри О Д Цевки - Алуминиум Тест Цевка Полици - Пакет

DEN 7356.48

Пристапност
Во достапна форма

Опис : ги Тестираат Цевка Решетката за 40 x 17 милиметри О Д Цевки.VWRÂ Алуминиум Тест Цевка Полици се удирани со тупаници од хард лист алуминиум.Рабовите и дупки имаат мазна завршница Практични, рѓа-доказ дизајн S облик на решетката е практичен и ' рѓа-доказ.На низок профил и широк, рамен база спречување на решетката од ѓубрето.Рек исто така слајдови во други полици за компактен складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент