.

.

WELLAND Слика Помеѓу Полица Бела, Слика на Екранот Помеѓу, 24 за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна, Канцеларија

WELLAND Слика Помеѓу Полица Бела, Слика на Екранот Помеѓу, 24 за Спална соба, Дневна Соба, Купатило, Кујна,

DEN 1206.24

Пристапност
Во достапна форма

ЛЕСНО ВИСИ во Нашата фото полица доаѓа preassembled со пред-drilled дупки и потребни навртки, завртки дупка опфаќа и подлога за лесна инсталација.Пред-drilled дупки се 16" за разлика (што е стандард со повеќето студ растојанија).ЛЕБДЕЧКИ ПОЛИЦА - На права линија со сокриени монтажа хардвер дава постоечкиот изглед.На неутрална боја, убаво се меша со различни декор стилови, од модерната да селски.СОВРШЕН ПОДАРОК - Овој стилски екранот помеѓу е фантастичен подарок за родендени, ангажмани, свадби, housewarmings, празници, булчински тушеви или било кој повод!Вашиот ентериер љубов пријатели и семејството ќе го обожавате овој мора да има објект. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО на УСЛУГАТА s, видеа, козметика, парфеми, деца книги и други collectives.Имаме исклучување бела боја и еспресо боја за вашиот избор, и тоа се оди добро со било која од вашите фото рамки.И U-форма структура може да се задржи вашата рамки стојат стабилна.Сокриени ѕид монтирање на хардвер и се појавува да биде варијабилна.Целата инсталација само што трае неколку минути.Мали, едноставни, модерен и лесно да се инсталира.Тоа е плитко доволно за да ги собере зад вратата и заштитени од страна на вратата стоп.Theyare супер лесно да се инсталира во 5 минути и се составуваат со потребната инсталација на хардвер, вие само треба да се стави за нив.

Главните карактеристики

Избор на клиент