.

.

Пргав Напрсток Кожа со Метал Совет Мали NT-S (3-Pack)

Пргав Напрсток Кожа со Метал Совет Мали NT-S (3-Pack)

DEN 426.00

Пристапност
Во достапна форма

Димензии : 3.95 во.h x 2.98 во.w x 0.76 во.г.Направен во САД.НА ПРГАВ НАПРСТОК со цијан-Кожа Пргав Напрсток Со Метални Совет.Оваа мека кожа се согласува да обликот на прст, се протега на долготрајни одговара додека дозволувајќи им на носителите за контрола на игла како тоа глајд модели преку ткаенина.Оваа кожен напрсток карактеристики заштитна метална совет за водење на игла преку без разлика колку многу слоеви.Отворање на крајот на напрсток ослободува од ноктот и им овозможува на fingertip да се здив.Достапни во мали, средни и големи : секој се продава одделно.Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент