.

.

TJ.MOREE Бања Полици Ѕид Монтирани, Постоечкиот Сет на Полици 3, Селски Дрво Ѕид Складирање Полица Оркестарот за Спална соба, Дневна Соба, Кујна, Канцеларија - Carbonized Брау

TJ.MOREE Бања Полици Ѕид Монтирани, Постоечкиот Сет на Полици 3, Селски Дрво Ѕид Складирање Полица Оркестарот

DEN 719.52

Пристапност
Во достапна форма

Интегрирани Прикаже Полици - 3 различни големина селски лебди полиците се состои од тешки солидна борови дрва со torched заврши; вклучува мет блек метал загради.Prefect за прикажување и одржување на мали растенија, колекционерски предмети, фотографии, ликовни оркестарот и повеќе.Мулти-функција - полиците се и декоративни и корисно; тие ќе изгледаат одлично во вашето место.Погоден за бања, дневна соба, кујна, спална соба, перење соба, канцеларија, итн.Да зачувате Простор - малиот шик лебди полиците треба само неколку метри од ѕидот простор, но креирате повеќе простор и три-димензионален простор за возврат.Голем : 17×4×4.2 инчен, Медиум : 13.4×4×4.2 инчен, Мали : 10.1×4×4.2 инчен.Лесно да се Инсталира - Доаѓа со сите потребни хардвер и инструкции за лесно собранието.Остатокот Увери Купување - Ако било кој дел од вашиот има се помалку совршена.Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 24 часа.Ние и ветуваме да стори сé што е во наша моќ да ги исполни вашите искуство.

Главните карактеристики

Избор на клиент