.

.

Парк & Сонцето Спортски Турнир Flex 1000: Преносни Отворено Одбојка Нето Систем

Парк & Сонцето Спортски Турнир Flex 1000: Преносни Отворено Одбојка Нето Систем

DEN 873.60

Пристапност
Во достапна форма

Телескопски, 2-парче алуминиум столбови мерка 1-3/4" во дијаметар; Push-button пол систем на заклучување се прилагодува на мажите, жените и ко-ра играње височини.Карактеристики пропис големина (32' L x 3' H) Спектар нето; Најлон мешавина нето има 2" врвот и на дното ленти со засилен агли и од страна на ракавите за уште нето тензија. 1/4" двојно guyline со тензија прстени овозможуваат брзи измени кои ќе обезбедат нето останува затегнато, дури и за време на груба игра.Дефинирајте ја вашата суд со 1/4" дијаметар, пред се мери граница (60' L x 30' W) која е цврсто се обезбедени на земјата со агол подлога.Компактен рака пумпа со 2 инфлацијата игли се исто така вклучени за да можете надвор и играње без одлагање.Паркот одлуки транспорт и складирање исклучително лесен.

Главните карактеристики

Избор на клиент