.

.

ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез со Рамна на Врвот Папагал Кафез Големи Птичји Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Папагал Кафез Myna Финч Одгледување Кутија Птица Погоден за Мали и С?

ZHANGJINYISHOP Птичји Кафез со Рамна на Врвот Папагал Кафез Големи Птичји Кафез од не ' Рѓосувачки Челик Папагал

DEN 11111.52

Пристапност
Во достапна форма

Мека, грациозен ткаенина им овозможува на циркулацијата на воздух, и да не блокира светлина, па вашиот птица кафез внатрешни работи останува светла. 1. Структура : Постои отворање за одгледување на полето на страна, кој може да биде затворена кога не е во употреба.Храната купот на вратата може да бидат преместени нагоре и надолу за да го промените храна надвор кафез, кој е удобен и практичен.На дното нето е целосно да се повлече за да се олесни чистењето на птичји кафез.Движечкиот универзална тркала со заклучување, Спаси се грижи и напори, кога туркање, и може да се заклучува кога не е во употреба. 2. Димензии : 71 CM×45СМ×45СМ/27.9 во×17.7 во×17.7 во. 3. Материјал : не ' рѓосувачки челик. 4. Пространа простор : Птица гнездо е најмногу погоден за мали и средни птици, како што се папагали, cockatoos, macaws, parakeets, lovebirds, canaries, папагали, гулаби, finches и quails.ДАДЕ НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ПТИЦА- домашни Миленичиња птица јаже костур ,совршена декорација за вашиот птичји кафез.Идеален за птици да се вежба, да се Забавуваат додека развивање на рамнотежа и координација вештини.Име на производ : птица cage Product материјал : не ' рѓосувачки steel Product боја : погледнете ја сликата на екранот!Применливи сцена : погодна за внатрешна и надворешна use Quickly : 1. Ве молиме потврдете го големината и бојата пред купување.2. Рачно мерење на големината, може да има некои мали грешки, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, благодарам you3. Производ фотографии не се вклучени производи, освен производите.4. Поради разликата помеѓу светлината и снимање агол или на светлината под екранот, може да биде благо, хроматските аберации, ве молиме да се разбере.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе ги реши овие проблеми, како е можно поскоро.

Главните карактеристики

Избор на клиент