.

.

Петар Стоки 2-Ниво Модерна Селски Постоечкиот Ѕид Полиците, Селски Браун - Модерна Farmhouse Ѕид Монтирани Оркестарот Книга или Knick Играчка Полица за Перење Соба, Купати?

Петар Стоки 2-Ниво Модерна Селски Постоечкиот Ѕид Полиците, Селски Браун - Модерна Farmhouse Ѕид Монтирани Оркестарот

DEN 1079.28

Пристапност
Во достапна форма

ПРЕМИУМ ЛЕБДИ ПОЛИЦИ ЗА ЅИД : Нашата farmhouse бања décor во селски браун ви овозможува да се зголеми и организирање на вашиот простор, убаво неутрализирање секоја соба.Идеален ѕид полици за спалната соба, кујна полици, бања полици, или вашиот склопот на просторот.РОБУСТЕН ЅИД ПОЛИЦА : Ова тиер 2 полица го прави совршен бања полица организаторот.На одржливо извори на пауловнија дрво полица е познат по тоа што е една од најсилните шумата за нејзината густина, за 0,7 инчи дебела и да искриват и водоотпорен.Има до 50 килограми.ВИСОК КВАЛИТЕТ на СЕЛСКИ ПОЛИЦИ : Овој сестран ѕид монтирани публикации е доволно силна за да се одржи книги, бања прибор, леќата шишиња и tidbits.Богатите селски дрвени полици разлика убаво со мазна, цврста црна челични рамки.КОМПАКТЕН БАЊА ЧУВАЊЕ ПОЛИЦИТЕ : Нашата прецизно инженерство farmhouse полица е наменета за брзо и без мака инсталација.Едноставно прикачите тиер 2 полици за рамка, инсталирајте подлога и монтирање на ѕид.На сите хардверски вклучени плус резервни делови. [24.5"W x 6.7"D x 16.1"H].ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Секој пауловнија дрво виси полица е спакуван да се молам и клиентите искуство е во првите редови на нашиот бренд.Треба да се соочи со било какви прашања, ние со задоволство ќе ви помогне.Ние, исто така, нудат 1-година ограничена гаранција од датумот на купување.Нуди убавина и функционална елеганција овој сестран и модерна лебди полица единица направени од одржливо извори цврсто дрво е направен за сите вашите омилени места.Оваа декоративни 2-ниво бања ѕид полица надополнува вашиот дом е ентериерот како виси публикации и безбедно прикажува негува knick-knacks, кујна зачини, и кафе бар додатоци со елегантен, модерен се чувствувате дека ви одговара на вашиот начин на живот.На 0.7-инчи дебела дрво дава врховниот поддршка додека се изедначи прав-обложени челична рамка ја надополнува издржливи завршница на дрвени полици, додека останатите отпорни на вода, nicks и гребнатини.Дали сте DIY aficionado или вкупно аматерски, нашата мулти-користете ѕид полиците се наменети за лесен за инсталација.

Главните карактеристики

Избор на клиент