.

.

Renekton Батеријата за Истражување 29518, 38403, 46607, 52030, C8872A, ЕИ-D-LI1 Опрема

Renekton Батеријата за Истражување 29518, 38403, 46607, 52030, C8872A, ЕИ-D-LI1 Опрема

DEN 777.60

Пристапност
Во достапна форма

Volts-7.4 V. Тип-Li-ion.Дел No.-Истражувањето 29518, 38403, 46607, 52030, C8872 A, ЕИ-D-LI1. Одговара модел-Анкета опрема.Компатибилен со батерија дел број : Анкета 29518, 38403, 46607, 52030, C8872 A, ЕИ-D-LI1 Fit Модел Анкета equipment Package се вклучени : 1x HYT Замена на батеријата Претпазливост : 1.Не расклопување 2.Не ги фрлајте во оган или вода 3. Не чувајте над 60 ℃(140℉) Вашиот повтори бизнис е важно за нас, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние и ветуваме дека ќе ви помогне да се решат проблемите. 24 H x 155 Д-Мејл Поддршка.

Главните карактеристики

Избор на клиент