.

.

AEVVV Дрвени Kunai Нож рачно изработени Играчки - Unsharpened Трајни Обука Нож - Дрвен Меч 9 (23 см) - Отворено се Игра Играчки за Децата на возраст од 5 и До – Природни Еко-Пријате?

AEVVV Дрвени Kunai Нож рачно изработени Играчки - Unsharpened Трајни Обука Нож - Дрвен Меч 9 (23 см) - Отворено

DEN 455.52

Пристапност
Во достапна форма

ПРИРОДНИ & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Нашата дрвени игра меч Kunai се направени со користење на еко-пријателски, природни, без користење на било штетни хемикалии, бои, пластика или нешто друго што може да бидат штетни за вашите малечки.ИМАГИНАЦИЈА&КРЕАТИВНОСТ : дрвени играчки за деца и им обезбеди на вашите деца со забавен начин за да се игра.Овие се дизајнирани за да изгледа како реална е можно и да се помогне во развојот на креативноста на вашите малечки додека правејќи се дека тие се забавуваат.ЗАДОВОЛСТВО ЗА СИТЕ : Оваа играчка е погоден за деца така и за возрасни.Тоа може да се користи и за играње, во театарски продукции за обука, наместо на вистинско оружје, како прилог на карневал или аниме cosplay костим.ПРЕКРАСЕН ПОДАРОК ЗА СЕКОГО : Оваа група на дрвени играчки глувци е идеален подарок за децата, исто така интересна за еден возрасен или смешно глупо подарок за колекционери на вистинско оружје.КУПИ ТОА СЕГА!.DISCLAIMER : не погоди луѓето или животните.Тапи предмети се уште боли!Не замав во затворен простор!.Боја : Дрвени Kunai.

Главните карактеристики

Избор на клиент