.

.

LISHUFANG Еден Шише Смола swan Tabletop Вино, Креативни Полици и Практични Десктоп Вино Решетката Украси Декорација за Кафе бар Дневна Соба Влезот Вино Кабинет Статуа

LISHUFANG Еден Шише Смола swan Tabletop Вино, Креативни Полици и Практични Десктоп Вино Решетката Украси Декорација

DEN 10022.40

Пристапност
Во достапна форма

●Фрлија во Трајни Смола За Години на Уживање. ●Страна се Насликани и Текстура Заврши Дава Lifelike Карактер. ●Accommodates 1 Стандардна Големина Шише (Вино Не Се Вклучени). ●Многу Уникатен и Необичен Подарок за Љубителите на Вино. ●Користете сцени : Дома Дневна Соба Табела Декорација Свадба Украс итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент