.

.

Вино Полици Купот на дрвото чаша носителот складирање кафе носителот креативни чаша носителот на домаќинството чаша носителот (Боја : Црна, Големина : 2123.5 см)

Вино Полици Купот на дрвото чаша носителот складирање кафе носителот креативни чаша носителот на домаќинството

DEN 1008.00

Пристапност
Во достапна форма

★【Карактеристики на производот】 : Нашата кригла дрво е сигурна и безбедна, издржлив, лесен и удобен. ★【Дизајн на производот】 : Нашата кригла носителот креативни чаша носителот. ★【Производ материјал】 : Нашата кафе носител е издржлив, ефикасна и безбедна. ★【Применливи сценарија】 : Нашето првенство држач е погоден за семејства, хотели, канцеларии, итн. ★【По-продажбата на услугата】 : Ако наидат на проблеми со купувањето на нашите чаша носителот, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ние ќе бидеме среќни да помогнеме.Нашето првенство носители се трајни, ефикасна и безбедна.◇Име на производ : Чаша носителот◇Производ материјал : метал◇Производ во боја : црна◇Производ големина : 21*23.5 cm (8.27*9.25 инчи)◇Применливи сценарија : Погодни за семејства, хотели, канцеларии, итн.◇Испорака листата : Чаша носителот*1 Други елементи, се реквизити◇ време на Испорака : 15-30 работни дена◇Precautions1. Поради влијанието на различни снимање светла и различни резолуции на екранот, постои одредена боја разлика, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.2. Производ големина се мери рачно, не е грешка на 1-3 CM, ве молиме обратете се на вистинскиот производ.◇По-продажбата на service If ќе наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ние ќе бидеме среќни да помогнеме.◇Добредојдовте на вас, постојат многу производи во продавница за да пребарувате.Ако наидат на проблеми, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, и ние ќе бидеме среќни да помогнеме.

Главните карактеристики

Избор на клиент