.

.

Froiny Симпатична Gudetama Мрзливи Јајце Налепници, Дневник, Налепница, Бележник Декорација ПВЦ Канцелариски материјал за на Училиште, Канцеларија Снабдување

Froiny Симпатична Gudetama Мрзливи Јајце Налепници, Дневник, Налепница, Бележник Декорација ПВЦ Канцелариски

DEN 2104.80

Пристапност
Во достапна форма

Самолепливи : задниот дел е само-лепило и не треба да биде вметнат.Таа има фина изработка, површината, лесно да ги користите и кора.Различни бои може да се примени на било кое место ви се допаѓа.Силна stickiness може да трае долго време и не е лесно да падне.Широка Примена : Погоден за DIY занаети, ноктите уметност, декорација, чевли, мобилни телефони, чаши, вазна декорација, - карта во донесувањето одлуки, scrapbooking украс, подарок завиткување и така натаму.Функција : Разни бои може да се примени на било кое место ви се допаѓа.таа има фина изработка, површината, лесно да ги користите и кора.Самолепливи : задниот дел е само-лепило и не треба да биде вметнат.Силна stickiness може да трае долго време и не е лесно да падне.Широка Примена : Погоден за DIY занаети, ноктите уметност, декорација, чевли, мобилни телефони, чаши, вазна декорација, - карта во донесувањето одлуки, scrapbooking украс, подарок завиткување и така натаму.Спецификација : Боја : Темно Grey Packing Листата : 1pack X Налепници Пакет Including1pack X Налепници.

Главните карактеристики

Color:
Dark Grey
Packing List:
1pack X Stickers :
Package Including :
1pack X Stickers :
Избор на клиент