.

.

LYLSXY Вино Багажник,Stemware Полици,Монтира на Ѕид Виси Шише Вино,Goblet,Кригла Складирање Организатор Единица Лебди Shees Барови Кујна Décor Чаша Вино Rack

LYLSXY Вино Багажник,Stemware Полици,Монтира на Ѕид Виси Шише Вино,Goblet,Кригла Складирање Организатор Единица

DEN 1869.60

Пристапност
Во достапна форма

Елегантен Дизајн-Карактеристики Класичен 'Железото-Дрво' Комбинација Детали со Богата Црна Заврши за Декоративни Екранот.Одличен Подарок Идеја-Кога Новите Празници и Приликите Се Секогаш зад Аголот Тропа на Вашата Врата,Не Се Фрустрирани се Обидува да го Најдете Совршениот Уште Прифатлива Подарок.Ние Веруваме Дека Ќе Ви Се Љубовта!Ние Сме Многу Дека Ќе Љубов Оваа Решетката и 100% Задоволството на Клиентите.Кликнете На Add Шопинг Количка.Вашето Семејство Гости Сигурно Ќе Биде Импресиониран со тоа што се Однесува на Природата и животната Средина.Тоа е исто Така Добар Избор за да се Даде на Вашите Пријатели Како Подарок.Складирање и Завршувањето на : Инсталирате во Вашата Кујна,Бар,Ресторан или било Каде Ви се Допаѓа.Таа Изгледа Одлично и се Подготвени за Следниот Импровизиран Партија.Име : Вино Rack Color : Black Material : Железо + Wood Weight : 10 Kg Dimensions Length : 110 Cm(43.3)Длабочина : 20 Cm(7.8")Висина : 60 Cm(23.6")Превозот List1× Вино Решетката.

Главните карактеристики

Избор на клиент