.

.

Дете Играјќи со Своето Куче Бронзена Статуа - Големина: 18 L x 17 W x 26 Х.

Дете Играјќи со Своето Куче Бронзена Статуа - Големина: 18 L x 17 W x 26 Х.

DEN 696.00

Пристапност
Во достапна форма

sulpture.Градина Статуа.рачно насликани заврши.Ова мало дете играјќи со своето куче ќе ве потсети на старите добри денови.Детето, фрли како убава бронзена статуа со финиш над тоа.Неговата насмевка е јасно, и бојата на бронзена статуа го прави за една прекрасна претстава на сцената.Ова е една убава бронзена статуа.Големина : 18"L x 17"W x 26"Х Тежина е : 50 Lb.

Главните карактеристики

Избор на клиент