.

.

HAWOK Леано Железо Fajita Плоча Sizzler Пан Сет Со Бамбус Фах Бамбус сечење одбор

HAWOK Леано Железо Fajita Плоча Sizzler Пан Сет Со Бамбус Фах Бамбус сечење одбор

DEN 417.36

Пристапност
Во достапна форма

Fajita послужавник сет, Направени од леано железо материјал, Претходно зачинети површина, подготвени за употреба.Подготвени да им даде на оние јадења на скара зеленчук и месо дека апетитот sizzle.Вклучена е бамбус underliner, исто така, може да се користи како сечење одбор.Отстранлив gripper овозможи лесно управливост кога се работи со леано железо послужавник.Боја : со бамбус фах сет 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент