.

.

Afazfa 50PCS Шарени Нерѓосувачки Челик Топката Barbell Јазик Прстени Барови Пирсинг Козметички

Afazfa 50PCS Шарени Нерѓосувачки Челик Топката Barbell Јазик Прстени Барови Пирсинг Козметички

DEN 71.76

Пристапност
Во достапна форма

хривнија глуждот отвратителен за пријателство string шарм анксиозност кожа уроци гордост сигнализација жените се зголеми злато носителот најдобри колба инсекти бисер неколку лопата дипломирањето љубов влакна се врзуваат одлуки виножито шарм обврзници допир парови гумени бендот smart алка сребро мушка тиркизна инспириран црвено проектор на кожата тенок сина линија кварцен камен плетенка бакар.Боја : Multicolor . ❤Количина : 50 PC ❤Материјал : не ' Рѓосувачки челик ❤Тие се кул и модерен.Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик & Акрилик.Тие се совршен додаток за вашиот јазик.обетки обрачот tassel за жените sterling silver лопата бисер клип на дијаманти се зголеми злато dangle мажите тиркизна хируршки челик мали изјава опал кубни црна нерѓосувачки капка пердув дополнителните црвено ананас лустерот кожа бела крстот ѕвезда мачка виножито индискиот уво роботот бебе долго алпинист жолта свадба розова пирсинг sapphire кристал мода симпатична смарагд месечината сина цвет teardrop бамбус moonstone. 24 види бенд замена алатка иглички кожа блаже чоколадо на за полнење опфатени еластична широк види 22mm опрема граѓанин случај пролет бар граница поправка гордост воена 38mm 17mm носителот нерѓосувачки челик водат дами сребро pathfinder тока затворач долго продавница шарени.бебе обетки со безбедноста на грбот dangle лотос цвет кожа лист мали жените мермер само пирсинг долг пост розова човек злато се зголеми капка мушка tassel обрачот шарки завртки назад тема сребро плоштадот круна jade клип на стакло hummingbird руменило топли кристално бела табла пурпурна бисер дрво дополнителните чудно фосилни солза дијамант светло сини тенки ван чудо рамен храна заврши црвена мачка песок долар кактус.Целосно покажува посебен вкус и личност. ❤Ве молиме имајте во предвид дека на дезени и бои се испраќаат по случаен избор, не 100% , како слики.ѓердан килибар teething бисер крстот носителот име sterling silver обичај изјава за мажи почетна синџир розово злато pendant кристал бебе месечината срцето жените тиркизна нежен парови пријателство етерично масло организатор школка лопата ајкула заби компас долго tassel уроци џвакање дрвото на животот дијамант слон бар волкот аметист црна ѕвезда фан кварц сончоглед moonstone екранот obsidian ананас има слики.

Главните карактеристики

Избор на клиент