.

.

Вокалот Eze Грлото Спреј со Manuka Honey Стапови (20ct.) и Manuka Honey Лимон Капки Ментол (20ct.) | за Болно и Суво Грлото, Рапав и Overused Гласови

Вокалот Eze Грлото Спреј со Manuka Honey Стапови (20ct.) и Manuka Honey Лимон Капки Ментол (20ct.) | за Болно

DEN 334.56

Пристапност
Во достапна форма

Сите наши лекови се одлични за overused, и затегнати гласови заедно со рапав, болки, и се суши грлото.Сите Билни Грлото Спреј Без вештачки вкусови, Без конзерванси, 8 Чисти Состојки, Вклучувајќи Мед, Ѓумбир, Алое, Ехинацеа, Osha корен & Слез корен.Ќе добиете 20 преносни мед стапови во запечатува торбичка за својата погодност.Како мед кристали распуштање на вашиот јазик, вашиот вкус пупки ќе дојде жив како тие признаваат питу белешки и caramelized шеќери.Manuka honey капки се направени со чиста состојки, вклучувајќи органски трска сируп, органски кафеав ориз сируп, Manuka honey MGO 265+, пчелен прополис, органски лимон масло, и тешко на ментол.Ние не се стави нешто во нашите лекови кои што не би сакал во вашето тело.Нашите производи се 3rd партија тестирани и потврдени.Се подготвени да уживате во овој прекрасен глас saver пакет вклучувајќи го и нашиот потпис и Вокал Eze грлото спреј, нашите Manuka honey стапчиња, и нашите Manuka honey Лимон капки ментол.Не само што ќе се заштедат пари со овој пакет, но вие сте исто така добивање на нашите најдобри продажба на пакувани лекови заедно да им помогне на смири и да го заштити вашето грло.Сите наши лекови се исто така формулиран за да се користи како превентивна нега која вклучува состојки кои се антивирусно, антибактериски, и полн со антиоксиданси.

Главните карактеристики

Избор на клиент