.

.

Убава Танчерка Вршење Бронзена Статуа - Size: 27 L x 12 W x 48 Х.

Убава Танчерка Вршење Бронзена Статуа - Size: 27 L x 12 W x 48 Х.

DEN 1689.12

Пристапност
Во достапна форма

sulpture.Градина Статуа.рачно насликани заврши.Импресивна, класичен, убава Танчерка бронзена Статуа поставена на големи и тешки парче мермер.Боите се избрани за овој Безвременски Креација е обоено во зелена и кафеава боја патина заврши за зачувување, рачно изработени и чиста бронза.Овој импресивен Бронзена Статуа ќе биде постојан тела, врз основа на вашиот имот за годините што доаѓаат.Големина : 27"L x 12"W x 48"Х Тежина е : 100 Lb.

Главните карактеристики

Избор на клиент