.

.

1PCS HB100 Микробранова Doppler Радар Безжичен Модул Сензор за Движење 10.525 GHz Безжична X-Бенд Радар Детектор Сонда Сензор Модул

1PCS HB100 Микробранова Doppler Радар Безжичен Модул Сензор за Движење 10.525 GHz Безжична X-Бенд Радар Детектор

DEN 210.48

Пристапност
Во достапна форма

7 / парче /број 1 1 PCS Микро SD Картичка Мини ТФ-Картичка Читателот Модул SPI интерфејс со Ниво Конвертор Чип НИ 0.Ние сме професионални Електронски Компоненти и модул производителот.(со исклучок на ракување со времето).Квалитетот на производот е добар.4 V 18650 Држачи за Заштита Одбор BMS за управување со проектен циклус Li-ion Lipo на Батерија на Мобилен Пак НИ 0.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.77 / парче /број 1 1 PCS LM393 Photosensitive на Осетливост на Сензорот за Светло Модул за Паметни Автомобил 3.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.95 / парче /број 1 1 PCS USB да TTL PL2303 Четка Линија Сина Двојно Двострано Ултра Мали НАС 0.9 ~ 5 V) l 5 V 600 MA на Blue Board НИ 0.66 / парче /број 1 1 PCS Микрофон Засилувач на Звук МИКРОФОН Глас Модул Свирче Модул Глас Сензор за Звук Откривање Звучен Сензор Модул НАС 0.8 / парче /број 1 1 PCS 1*4 клучни 1 Ред 4 Копчето Мембрана Матрица Тастатура Switch Микроконтролерски Проширување НИ 0.

Главните карактеристики

Избор на клиент