.

.

Лекови Кабинет со E-Заклучување на Мали 7.5W x 4D x 10.5H

Лекови Кабинет со E-Заклучување на Мали 7.5W x 4D x 10.5H

DEN 911.76

Пристапност
Во достапна форма

Господар, суб-господар, и корисникот кодот опции нудат флексибилност во ниво на безбедност.Keyless touch pad користи 4-цифрениот код ќе програма себе.Користи 2 AAA батерии (вклучени); батеријата неуспех замени.Бела ABS пластика кабинет го попречува гледање на содржината и лесно се чистат.Издржливи нерѓосувачки челик шарки застане за повторна употреба.Флексибилни Ниво На Безбедност, Програмабилни Заклучување.

Главните карактеристики

Избор на клиент