.

.

Aingoo Близнак Кревет Рамка 14 Инчен Метал Платформа Кревет Рамка со Челик Slat Поддршка Душек Основа Не Кутија Пролет е Потребно, Црна

Aingoo Близнак Кревет Рамка 14 Инчен Метал Платформа Кревет Рамка со Челик Slat Поддршка Душек Основа Не Кутија

DEN 1968.00

Пристапност
Во достапна форма

Супер Здрав Кревет Рамка : целокупната рамка на креветот употреба 2cm * 4cm сплескани цевки направи кревет рамка многу цврсти, никогаш не крцка.Сите натпревар Кревет Рамка : Постојат 6 резерва дупки за headboard и footboard.Можете да изберете headboard ви се допаѓа.Пространа Простор Под Кревет : Овој метал кревет рамка има 12.6" под кревет простор кој е погоден за багаж, контејнери и други предмети, што ја чува вашата соба уредна и чиста.Тешки Кревет Рамка : Засилен челик slats поддршка, секоја нога има пластични капаци за заштита на вашите подови од непотребни гребнатини.Не Кутија Пролет Потребни Кревет Рамка : Направен со тешки цврст челик кој го заменува вашиот кутија пролет,што ќе ви овозможи да се одморат вашата мемориска пена или пролет душек директно на врвот.Она што Ќе Добиете : близнак кревет рамка (76.4" * 38.7" * 14.1"), детални инструкции, брза реакција и животниот век услуги на клиентите.

Главните карактеристики

Избор на клиент