.

.

Хоризонтална Кожа Телефон Holster [360 степени Ротирачки Врати Клип] за Максимум од 6.3 инчи : BV6800 PRO/Забелешка 10 + / A90 /A80 / Забелешка 9 / Note 8 со Други Тенок TPU КОМПЈУТЕР На (Црн?

Хоризонтална Кожа Телефон Holster [360 степени Ротирачки Врати Клип] за Максимум од 6.3 инчи : BV6800 PRO/Забелешка

DEN 2198.40

Пристапност
Во достапна форма

[ОДГОВАРА ЗА] Компатибилен со BV6800 Про(One Plus)/Samsung Галакси Note10+/A90/A80/A70 Белешка 9, Note 8/A9 A8 Ѕвезда/opp R11 R9 плус/vivo X20 плус и сите до 6.3 инчи иста големина модел. [SIZE & НАПРАВЕНИ ОД] : Ротирање назад клип големина од 2,5*6.5 CM, Периферни големина 17*8.3*1.8 см, тежина 100 G.На holster е направен од висок квалитет на lambskin кожа за издржливост и лесен за чистење. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】Вие само треба да нежно се стега до појас.Лесно Да Се Клип И Исклучување На Вашиот Појас.Рацете Слободни И Џебови Слободни Погодно Да Го Однесете Вашиот Телефон Со Вас. [360 Заштита] : тоа е издржлив, водоотпорен, анти-гребнатини, Стилски дизајн со меки и дише внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон од крек и гребнатини многу добро.кожа holster за мажите, совршен подарок за себе, вашето семејство или вашите пријатели.

Главните карактеристики

Избор на клиент