.

.

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат, Господ Златен Бајрак Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Торба Пот Абсорбента Јога Подлога за Патување Јога Пила

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат, Господ Златен Бајрак Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат

DEN 897.60

Пристапност
Во достапна форма

Пакет Содржина 1x јога мат & носи торба.Вежба мат е ултра-тенок големина го прави тоа повеќе лесен и може да се мијат во машина за перење. 【Против пролизгување Дизајн】Овој фитнес мат има текстура не се лизга површината за одлична влечење и супериорен зафат.Не се лизга јога мат може да биде укината за да се вклопи во било патна торба или случај.9 lb, што го прави ова патување јога мат совршен мат сет за секого.Пот Апсорпција : Брзо се апсорбира пот, многу погодна за жешка јога.Кредитна картичка дебели дебелина, и само тежина 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент