.

.

Замена Лого, HN0808 Имајќи Без Кафез 8128 mm (10 Парчиња) Целосно се Надополнуваат Подготвени Куп Игли Валчести Лежишта со Отворени Краеви

Замена Лого, HN0808 Имајќи Без Кафез 8128 mm (10 Парчиња) Целосно се Надополнуваат Подготвени Куп Игли Валчести

DEN 2352.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок квалитет , Заменете го вашиот скршени или нефункционален еден.Снабдување квалитет гаранција со професионална услуга.Со цел зачувај вашето време ,ве Молиме проверете со вашиот број на моделот пред да нарачате.Висок квалитет , Заменете го вашиот скршени или нефункционален еден.Целосна дополнуваат подготвени куп игли валчести лежишта имаат максимален број на игла ролки и затоа нудат крајно високо оптоварување на капацитет на носивост во рамките на многу мал дизајн плик.Сепак, нивната употреба при високи брзини е ограничен.Враќање може да биде губење време.ве молиме потврдете го објектот пред да нарачате.Ако сте примиле скршени, оштетен објект.бесплатни го замени.

Главните карактеристики

Избор на клиент