.

.

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат, Меморијалниот Ден Ѕвезда Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од Мат со Торба Пот Абсорбента Пилатес Мат за Патување Јога П

MCHIVER Не се Лизга Патување Јога Мат, Меморијалниот Ден Ѕвезда Количка за Вежбање Мат Лесна Работа Надвор од

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Препорачливо е да се користат ладна вода и влажни крпи за да ги избрише исклучување на дамки и сува во сенка да се продолжи животот.Тоа се тенки и лесни јога крпа е совршен за патување.Не се лизга јога мат може да биде укината за да се вклопи во било патна торба или случај.Excelleny Гума Зафат : Одлично влечење и контрола врз било која површина.Пот Апсорпција : Брзо се апсорбира пот, многу погодна за жешка јога.КАРАКТЕРИСТИКИ Компактен & Свитлива : Оваа количка тенка вежба мат може да се здипли во компактна големина лесно складирање, кој ќе не заземаат премногу простор.Исклучителен подарок за вашите деца, семејство, пријатели и себе си. 【Два во еден Дизајн】Нашите 1mm дебелина јога подлога може да се користи сам или со дебели јога мат.Тоа се тенки и лесни Меморијалниот Ден Ѕвезда не се лизга јога мат е совршен за патување!Материјал & Големина Безбедно и Издржлив Материјал : Квалитет Микрофибер (печатени површина) + увезени природната гума, не-токсични за печатење на моделот.На rubbery поддршка чуваат на јога мат од лизгање низ тепих и од зачестеноста на вас.Пакет Содржина 1x јога мат & носи торба. 【Лесна за Носење & Лесни】Димензија : 70.

Главните карактеристики

Избор на клиент